nav-left cat-right

Depilacja laserowa w domu

Doskonałym urządzeniem do depilacji laserowej jest Rio Laser Hair Removal. Jest to sprzęt z tzw. górnej półki, który pozwala trwale pozbyć się zbędnego owłosienia w warunkach domowych w bezbolesny sposób.

Rio Laser Hair Removal można z powodzeniem stosować na skórę twarzy, okolice bikini, rąk, nóg, pach, a także pleców.


Depilacja światłem

Fotodepilacja jest zabiegiem polegającym na pozbyciu się zbędnego owłosienia za pomocą światła. Zabieg wykonuje się, kierując silną wiązkę światła IPL na miejsca owłosione, dzięki czemu zbędne owłosienie jest usuwane. Fotodepilacja jest rozwiązaniem bezbolesnym oraz przynosi trwałe rezultaty.


Jak depilować pachy

To,  jaką metodę depilacji tego miejsca wybrać, przysparza wiele z kobiet o rozterki. Dla mnie jest to dość ważny zabieg nie tylko ze względów estetycznych ale i higienicznych. Brak włosów pod pachami sprawia, że mniej się pocimy, a nawet jeśli nam się to zdarzy, zapach nie jest ta nieprzyjemny jak wtedy, gdy pot zatrzyma się na włosach.

Niestety,  skóra w tym miejscu jest bardzo delikatna i wrażliwa, a włoski niestety najczęściej dosyć mocne i gęste, zwłaszcza w porównaniu z tymi w innych obszarach ciała (jak na przykład nogi czy ręce)

Najbardziej kłopotliwe zapewne są one dla brunetek. Jaką więc metodę depilacji pach wybrać, aby była ona najbardziej satysfakcjonująca?


Wszystko na temat golenia

Golenie to najpopularniejsza metoda pozbywania się niechcianych włosków. Przynosi ona pożądany efekt, który niestety jest bardzo krótkotrwały. Najpowszechniejszym narzędziem są jednorazowe maszynki do golenia. Użyte dwu, trzy krotnie najlepiej wyrzucić. Maszynki takie szybko się tępią, a co za tym idzie golą niedokładnie, tępe mogą także spowodować podrażnienie skóry, a nawet zapalenie mieszków włosowych.