nav-left cat-right

Jak depilować pachy

To,  jaką metodę depilacji tego miejsca wybrać, przysparza wiele z kobiet o rozterki. Dla mnie jest to dość ważny zabieg nie tylko ze względów estetycznych ale i higienicznych. Brak włosów pod pachami sprawia, że mniej się pocimy, a nawet jeśli nam się to zdarzy, zapach nie jest ta nieprzyjemny jak wtedy, gdy pot zatrzyma się na włosach.

Niestety,  skóra w tym miejscu jest bardzo delikatna i wrażliwa, a włoski niestety najczęściej dosyć mocne i gęste, zwłaszcza w porównaniu z tymi w innych obszarach ciała (jak na przykład nogi czy ręce)

Najbardziej kłopotliwe zapewne są one dla brunetek. Jaką więc metodę depilacji pach wybrać, aby była ona najbardziej satysfakcjonująca?


Golenie miejsc intymnych

Większość kobiet zaczyna swoją przygodę z depilacją bikini od maszynki do golenia. Ja byłam jeszcze podlotkiem, kiedy zaczęłam golić pachwiny. W przeciwnym wypadku nie wyszłabym na plażę. Z czasem goliłam się coraz głębiej, aż w końcu postanowiłam sprawić sobie bikini brazylijskie.

Metodę golenia stosowałam dość długo i chciałabym podzielić się z wami moją opinią na jej temat, radami i uwagami. Mam nadzieję, że okażą się one dla Was przydatne, zwłaszcza jeśli rozważacie rozpoczęcie stosowania tej metody depilacji.


Depilacja bikini woskiem

Zmorą wielu kobiet często bywa owłosienie okolic intymnych. Problem staje się tym większy im, mocniejsze, ciemniejsze i gęste włoski mamy. Chciałabym podzielić się z wami moim doświadczeniem w tej kwestii.