nav-left cat-right

Jaki depilator wybrać

Do przeprowadzenia domowej depilacji, kobiety często decydują się na zakup własnego depilatora. Oferta depilatorów dostępnych na rynku jest bardzo szeroka, jak szeroka jest ich rozpiętość cenowa.

Jednym z najbardziej popularnych urządzeń jest Philips Satinelle.

Philips Satinelle

W zależności od modelu, ceny depilatora są zróżnicowane- najtańszy HP6420/00 kosztuje około 80 zł. Zaletą jest niska cena. Depilator wyposażony jest w 21 dysków golących oraz 20 pęset. Do wyboru są dwa tryby pracy, różniące się prędkością. Głowicę można łatwo oddzielić i umyć. Jest to depilator sieciowy. Trudno mówić w tym przypadku o wadach. Depilator na pewno należy do jednych z najprostszych modeli, nie zachwyci więc dodatkowymi funkcjami. Philips Satinelle po prostu spełnia swoje funkcje. Jedyną wadą może być nie wychwytywanie tych najkrótszych włosków, a zabieg jest bolesny.


philips satinelle

philips satinelle

Braun Silk epil5- 5280 Legs&Body

Innym rodzajem depilatora jest Braun Silk epil5- 5280 Legs&Body, również sieciowy. Jest to urządzenie wyższej klasy. Do zalet można zaliczyć na pewno to, że wyposażony jest w głowicę masującą, dzięki czemu, zabieg jest mniej bolesny, ponieważ skóra staje się mniej napięta. Dodatkowo depilator posiada funkcję Close- Grip, dzięki czemu wychwytuje włoski tuż przy skórze, co sprawia, że depilacja jest skuteczniejsza. Ponadto Braun Silk epil5, wyposażony jest w lampkę SmartLight, która podświetla włoski, dzięki czemu depilacja jest bardziej dokładna. Dodatkowo urządzenie posiada 40 pęset, a do zestawu dołączona jest rękawica chłodząca, której można używać zarówno przed zbiegiem, jak i po, co łagodzi wszelkie podrażnienia. Jedyną wadą może być tutaj wyższa cena, bo około 250 zł. Warto jednak ponieść taki wydatek, jeśli chce się posiadać z depilatora wyższej klasy.

braun-silk-epil-5-5280

Braun Silk Epil-5 5280 Legs&Body

Remington Smooth&Silky

Jeszcze innym rodzajem depilatora jest akumulatorowo- sieciowy Remington Smooth&Silky. Zaletą, jest możliwość używania depilatora zarówno na mokro, jak i sucho. Podobnie jak poprzednie urządzenie, Remington wyposażony jest w nasadkę masującą oraz posiada lampkę, co znacznie ułatwia depilacją i sprawia, że jest ona bardziej dokładna. Urządzenie wychwytuje włoski już od 0,5 mm, a efekty są widoczne nawet do miesiąca czasu. Depilator posiada trzy nakładki, a także głowicę do okolic bikini. W zestawie znajduje się również rękawica dzięki której można wykonać peeling. Urządzenie może pracować w dwóch trybach, różniących się prędkością i wyposażone jest w 40 pęset. W odróżnieniu od dwóch poprzednich depilatorów, Remington działa bezprzewodowo do 40 minut. Co do ceny, to jest ona pośrednia, gdyż koszt zakupu tego modelu wynosi około 190 zł.

Remington Smooth&Silky

Remington Smooth&Silky

Podziel się z innymi :)
Share on Facebook0Share on Google+0Pin on Pinterest0Tweet about this on Twitter0Share on TumblrEmail this to someone

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.